webleads-tracker

Nowy model komunikacji – firmowe portale społecznościowe (ESN)

 

Chcieliby Państwo wykorzystać w pełni możliwości tego wysoce skutecznego środka komuikacji ? Skrócić czas przepływu informacji, i tym samym poprawić wydajność przedsiębiorstwa ?
 

Korzyści płynące z korzystania z ogólnodostępnych serwisów społecznościowych są bezsporne : tworzenie grup, bardziej efektywny przepływ informacji...

 

Firmowe portale społecznościowe (ESN) są  doskonałym narzędziem wspomagającym przepływ informacji. Wzmacniają również spójność działań przedsiębiorstwa, ułatwiają określenie zasobów ludzkich i materialnych, a także są dowodem przedsiębiorczości.

TE FIRMY POSTAWIŁY NA SOLLAN:

RESEAU ENTREPRENDRE, APM,...

 

Nasi klienci doceniają nas szczególnie za:

  • Naszą dyspozycyjność oraz podążanie za ich potrzebami
  • Dostarczanie rozwiązań na miarę oczekiwań 
  • Zrozumienie potrzeb biznesowych
  • Specjalistyczną wiedzę techniczną Sollan

Warto podkreślić, że dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa  firmowe portale społecznościowe mają duży wpływ w budowaniu strategii ECM (Enterprise Content Management) – stanowią w pewnym sensie nowy model komunikacji.

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że pojawienie się firmowych portali społecznościowych jest jedną z przyczyn gruntownych zmian w systemie informacji. W związku z powyższym, należy nie tylko określić zasady użytkowania oraz zarządzania tego rodzaju serwisami, ale także wykazać się umiejętnościami w zakresie ich zastosowania.
 
Firmowe sieci społecznościowe wspomagają proces wyszukiwania zasobów ludzkich i materialnych.
Specjalistyczna wiedza sprawia, że możemy zaproponować najlepsze narzędzia na rynku z  uwzględniem kultury przedsiębiorstwa.  Naszym klientom oferujemy wsparcie na wszystkich etapach wdrożenia naszych rozwiązań - służymy radą w zakresie zarządzania,  a także w dalszym jego użytkowaniu. Innym wyzwaniem, które przed sobą stawiamy jest niewątpliwie wzbudzenie zainteresowania odbiorców – uważamy, że cel ten można osiągnąć na przykład poprzez nieszablonowe podjeście do zamieszaczania aktualności.
 

« Firmowe portale społecznościowe są jednym z kluczowych narzędzi współpracy. Pozwalają bowiem przedsiębiorstwom i  działom HR spojrzeć z innej perspektywy na kwestie zarządzania przedsiębiorstwem. » P. Terray, Consulting manager

 

Sollan zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru, wdrożenia i obsługi nowych narzędzi współpracy. Nasze wsparcie pozwala Państwu na pełne wykorzystanie ich potencjału.

Uważamy, iż wdrożenie nowych narzędzi zawsze powinno być poprzedzone szczegółową analizą dotychczasowego oprogramowania funkcjonującego w przedsiębiorstwie, a także jego metod pracy. Służymy zatem wsparciem w zakresie :

  • Wyboru rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb.
  • Określenia zasad użytkowania.
  • Doradztwa w zakresie aktywizacji portalu.
  • Regulacji ustawień oprogramowania i ich integracja z systemem informacji przedsiębiorstwa.

 

Nasze doświadczenie sprawia, że nasi klienci mogą korzystać z najlepszych rozwiązań na rynku w firmowych portali społecznościowych:

 
Jeśli naszym zdaniem inna technologia lepiej spełni Państwa oczekiwania, nie zawahamy się skorzystać ze wsparcia naszych partnerów. Naszym celem bowiem jest zaoferowanie naszym klientom najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.