webleads-tracker

DMS jako fundament projektów ECM

 

Chcieliby Państwo uprościć proces zarządzania dokumentacją ? Ujednolicić dostęp do danych? Dokonać personalizacji ustawień z uwzględnieniem standardów zarządzania przyjętych w  przedsiębiorstwie ?

DMS (System zarządzania dokumentami) odgrywa kluczową rolę w projektach ECM.( Enterprise Content Management).

 

Opcja gromadzenia dokumentów DMS pozwala na pełne wykorzystanie ich potencjału. Rozwiązania te nie tylko pozwalają się cieszyć swobodnym dostępem do dokumentacji, ale także umożliwiają jej indeksację, klasyfikację, czy też uproszczenie procesu rozpowszechniania informacji. Nasze rozwiązania w tej dziedzinie wychodzą na przeciw oczekiwaniom naszych klientów biznesowych: Staramy się bowiem nie tylko dostosować do indywidualnych potrzeb użytkowników w zakresie dostępu do informacji - dokładamy również wszelkich starań, aby wdrożone oprogramowanie było kompatybilne ze standardami zarządzania przyjętymi w przedsiębiorstwie.

 

« Z uwagi coraz większe znaczenie systemów zarządzania dokumentacją w rozwoju firm ze wszystkich branż i sektorów gospodarki, każda szanująca się dyrekcja ds. Badań i rozwoju rozważa jego wdrożenie przynajmniej w niektórych działach . » P. Terray, Consulting Manager

 

Sollan oferuje wsparcie funkcjonalno – techniczne. Naszym celem zaproponowanie Państwu najlepszych rozwiązań na rynku.

TE FIRMY POSTAWIŁY NA SOLLAN:

AIR FRANCE, THALES, DGAC,...

 

Nasi klienci doceniają nas szczególnie za:

  • Naszą dyspozycyjność oraz podążanie za ich potrzebami
  • Dostarczanie rozwiązań na miarę oczekiwań 
  • Zrozumienie potrzeb biznesowych
  • Specjalistyczną wiedzę techniczną Sollan

Od samych początków istnienia Sollan zapewnia kompleksowe wsparcie funkcjonalno-techniczne w zakresie wdrażania i obsługi systemów DMS. Nasze doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają zaoferować naszym klientom najlepsze dostępne rozwiązania techniczne. Wychodzimy bowiem z założenia, że kluczem do sukcesu jest śledzenie najnowszych tendencji i zmian na rynku w zakresie procesów biznesowych, a także nadążanie za zmieniającymi się potrzebami użytkowników. 

Sollan świadczy usługi doradztwa przy zachowaniu najwyższych standardów etycznych. Posiadamy  wieloletnie doświadczenie w zakresie integracji systemów DMS z istniejącymi systemami informacji, a także w dostosowywaniu częstotliwości aktualizacji DMS do indywidualnych oczekiwań użytkowników. Nasi specjaliści służą radą w opracowaniu planu działania, pomagają także przy jego wdrożeniu.

 

 

Nasza specjalistyczna wiedza pozwala nam dokonać w Państwa imieniu najlepszych możliwych rozwiązań DMS :

  • OpenText, 

Jeśli naszym zdaniem inna technologia lepiej spełni Państwa oczekiwania, nie zawahamy się skorzystać ze wsparcia naszych partnerów. Naszym celem bowiem jest zaoferowanie naszym klientom najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku.