webleads-tracker

 

Arbortext – katalizatorem rozpowszechniania danych technicznych

Tworzenie, rozpowszechnianie i wykorzystanie publikowanych informacji.

Opragramowanie Arbortext znajduje szerokie zastosowanie w przemyśle. Warto jednak wspomnieć, iż zostało ono opracowane z myślą o podmiotach z wszystkich branż i sektorów potrzebujących ustrukturyzować własne zasoby. U podstaw stworzenia Arbortext leżą także dążenia przedsiębiorstw do efektywnego zarządzania dokumentacją na wszystkich etapach jej istnienia. Rozwiązanie to łączy w sobie bowiem najlepsze praktyki stosowane w przemyśle z najwyższymi standardami Dita i S1000D,  stosowanymi na każdym etapie procesów ECM (Enterprise Content Management).
  •   Określenie ustawień profili użytkowników, konfiguracji systemów workflow, opcji publikacji zgodnie z zasadami przyjętymi w przedsiębiorstwie.
  •   Tworzenie szablonów treści ustrukturyzowanej wielokrotnego użytku opartych szczęśliwy od podstaw lub przy wykorzystaniu istniejących danych.
  •   Tworzenie rysunków technicznych i animacji w 2D lub 3D na podstawie szablonów CAO.
  •   Zarządzanie za pomocą jednego, centralnego źródła informacji.
  •   Stworzenie i zdefiniowanie profili zawierających  charakteryzujących się domyślnym rozmieszczeniem, a także zawierających aktualne dane na temat produktów i usług.   
    .
 

www.arbortext.com